Imprezy dla dzieci - Recon

Imprezy dla dzieci

Atrakcje i programy zabaw
Dla dzieci

Programy Dla Dzieci

Mamy prawdziwą przyjemność zaoferować Państwu fantastyczny program dziecięcy, organizowany w ramach pikników firmowych i rodzinnych. Program SKRZATY 2009 jest ofertą wypełniona atrakcjami, konkursami, zabawami, które są gwarancją uśmiechu i szczęścia Waszych dzieci. Pragniemy zaznaczyć, że Zabawy artystyczno plastyczne, konkursy i zabawy animatorskie prowadzą osoby o wykształceniu plastyczno – pedagogicznym. W ramach pozycji SKRZATY oferujemy Państwu gotowe rozwiązanie - pakiet składający się z licznych, sprawdzonych w latach poprzednich, najatrakcyjniejszych atrakcji.

Dla dzieci

Wielkie malowanie

Wielkie Malowanie to prawdziwe pole do artystycznego popisu dla najmłodszych. Jednym z ulubionych codziennych zajęć dzieci jest malowanie. Tutaj mogą przystąpić do malowania w GIGANTYCZNYM wymiarze, co dodatkowo spotęguje ich radość i chęć zabawy. Dzieci ubierane są w kombinezony ochronne, dzięki którym nie pobrudzą farbą ubranek po czym rozpoczynają artystyczny projekcję ich kolorowego świata na olbrzymim płótnie. Miejsca na rysunki na pewno nikomu nie zabraknie. W trakcie trwania atrakcji dziećmi opiekują się animatorki.

Dla dzieci

Balony z helem i bańki mydlane

Wspaniałe gadżety piknikowe dla najmłodszych uczestników imprezy! Dzieci otrzymują od animatorek lub kostiumowych postaci balony wypełnione helem, posiadające długi sznurek, umożliwiający swobodne puszczanie zabawki "na uwięzi". Na balonach może być wykonany dowolny nadruk, np. grafika stanowiąca połączenie kreskówek i loga firmy. Ponadto proponujemy maszynki dla dzieci do robienia baniek mydlanych. Bańki mydlane mogą być również robione przez naszych Klaunów lub postacie kostiumowe. Bańki w ich wykonaniu to olbrzymie (ok 50 cm) mydlane "bąble" wykonywane za pomocą specjalnych przyrządów.Dla dzieci

Przebieralnia bajkowa

Które z naszych dzieci nie ma ochoty stać się chociaż na godzinę swoim ulubionym bajkowym lub filmowym bohaterem? Oferujemy Państwu atrakcję jaką jest profesjonalna Przebieralnia Scenograficzna. Uczestnicy zabawy przebierają się i charakteryzują swój wygląd wg indywidualnych pomysłów i upodobań. Jeśli pomysłu zabraknie nasi scenografowie służą radą. Po charakteryzacji, w ramach scenografii dobierane jest tło i fotograf wykonuje pamiątkowe zdjęcie. Zdjęcie drukowane jest na miejscu.

Dla dzieci

Iluzjonista - pokaz

Tajemniczy styl widowisk iluzjonistycznych wzbudza zachwyt niemal w każdym. W świecie magii rzeczy niemożliwe stają się jak najbardziej realne. Drodzy Państwo, najlepsi polscy iluzjoniści zachwycą i zafascynują Was sztuką złudzeń. Najlepsze, wyrafinowane sztuki, aranżacje, pokazy na światowym poziomie. Pokazy iluzjonistyczne to doskonała, piknikowa atrakcja dla najmłodszych.

Dla dzieci

Malowanie twarzy i zmywalnego tatuażu

Mini kolorowe tatuaże i malunki na całych twarzach... Nasz tatuator wykona na skórze dzieci dowolne wzory przy użyciu zmywalnych atramentów i farb. Dzieci mogą być pomalowane na "tygryska", "misia" i w tysiące innych koncepcji. Atrakcja doskonale współgra z usługą Przebieralni Bajkowej. Dzięki temu zestawieniu zabaw, dzieci mogą się wcielić na czas trwania imprezy/pikniku w zupełnie inne postacie.Dla dzieci

Dmuchańce

Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, lasy, baseny z piłeczkami, place zabaw. Pompowany świat uraczy Was atmosferą śmiechu i zabawy. Niezastąpiona atrakcja dla dzieci. Mnogość konstrukcji wyklucza możliwość znudzenia się pompowanym światem. Dmuchańce to atrakcyjna i bezpieczna zabawa dla najmłodszych.

Dla dzieci

Wata cukrowa

Pikniki firmowe lub szalone imprezy, w każdym miejscu jesteśmy w stanie wkomponować kolorowe waty cukrowe. Doskonała, słodka atrakcja dla najmłodszych w czasie pikników rodzinnych. Podstawowa pozycja na imprezach z okazji Dnia Dziecka. Szalony i niespodziewany dodatek na imprezach nocnych, pełnych zabawy dyskotekach, imprezach dance show i wszędzie tam gdzie niekonwencjonalność i alternatywność jest mile widziana. Waty produkowane są w rozmaitych kolorach na maszynkach nowego typu.

Dla dzieci

Kostiumowe postacie z bajek

Postacie bajkowe to codzienni bohaterowie naszych dzieci. Pokażmy im jak kreskówkowe postacie wyglądają w rzeczywistości. Żywe postacie z bajek będą zabawiały dzieci w trakcie pikniku firmowego, na imprezie z okazji dnia dziecka czy podczas wigilii z prezentami dla najmłodszych. Oferujemy usługi postaci z takich bajek jak: Shrek, Epoka Lodowcowa, Gdzie Jest Nemo, Potwory i Spółka, Kubuś Puchatek i wiele, wiele innych. Ponadto zabawy dostarczać mogą nasi kostiumowi klauni oraz szczudlarze.Dla dzieci

Animatorzy zabaw dla dzieci

Nie muszą się Państwo martwić o to, że Wasze dzieci będą czuły się na pikniku zagubione. Jeżeli macie ochotę sami oddać się zabawie, pozostawiając dzieci pod opieką profesjonalistów, mamy dla Państwa rozwiązanie. Oferujemy usługi animatorów zabaw, którzy w fantastyczny sposób wypełnią czas Waszych dzieci zabawą i atrakcjami.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów najlepsze atrakcje dla dzieci Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.