Event marketing

Reklama i promocja
Każda firma chce znaleźć swoje miejsce w świadomości klientów i zdobyć ich zaufanie oraz sprawić aby pracownicy identyfikowali się z tym, czym firma jest, co robi i dokąd zmierza. Można to osiągnąć jeśli zadba się o wykreowanie marki i utworzenie unikatowego wizerunku firmy na rynku. Często masz tylko jedną szansę, aby przekonać klienta do siebie – dobrze ją wykorzystaj! Managerowie większości firm doceniają znaczenie budowania wizerunku i marki w mediach oraz wartości, jakie daje komunikacja zewnętrzna ze społeczeństwem rozumianym także jako zbiorowość potencjalnych klientów. Twoja marka to pieniądze twojej firmy – zadbaj o nią! Często okazuje się, że pozytywny wizerunek firmy to cały majątek firmy – Nie przepuść go! Marka zaczyna się w głowie konsumenta, jak do niej trafić i jak sprawić, aby właśnie Twoja marka została w niej na dłużej. Nasze akcje promocyjne pomogą Państwu w idealny, wysublimowany sposób trafić do serc konsumentów.
pokazy

Hostessy, peronel EXPO

Hostessy, czyli personel prezentacyjny wykorzystywany przy różnego rodzaju imprezach eventowych to element stanowiący o wysmakowaniu imprezy, pokazu, pikniku. Proponujemy Państwu udział hostess w imprezach integracyjnych, fabularnych, wieczorach DJ, itp. Nasze hostessy cechuje profesjonalizm, komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz nietuzinkowa uroda.

pokazy

Akcje Promocyjne

Celem akcji promocyjnych jest wzbudzenie zainteresowania firmą bądź jej produktem (usługą). W ramach usługi proponujemy pokazy promocyjne wykonane zgodnie z najnowszymi trendami światowymi, niekonwencjonalne pokazy i akcje przyciągające uwagę grup docelowych, degustacje, sampling (ulotki, katalogi) z wykorzystaniem prezentacji obiektu przez hostessy (modelki, modele), targi, bankiety, multimedialne technologowie pokazowe (telebimy, efekty specjalne). Skutkiem naszych działań jest gwarantowane zwiększenie rozpoznawalności Państwa firmy, produktu, usługi na rynku i w świadomości grup docelowych.

pokazy

Kreacja Wizerunku Firmy

W dzisiejszym świecie prężnie działająca, dynamiczna firma musi troszczyć się o swój wizerunek. W grę wchodzi budowanie wizerunku w oczach własnych pracowników, klientów, partnerów biznesowych, a często również budowanie wizerunku medialnego w ogólnej świadomości odbiorców. Mamy dla Państwa lekarstwo na niemal wszystkie problemy i stojące przed Państwem wyzwania związane z wykreowaniem wizerunku firmy. Posługujemy się szerokim wachlarzem metod i narzędzi w zależności od grupy odbiorczej do której akcja marketingowa jest kierowana. Nasi projektanci, specjaliści PR, reżyserowie spotów filmowych, animatorzy komputerowi, graficy i pozostali specjaliści dzięki nieograniczonym pokładom wyobraźni i zapasowi oryginalnych pomysłów sprostają najbardziej wymagającym wizjom klienta.pokazy

Konferansjer

Konferansjer prowadzi event, czuwa nad jego dynamicznym przebiegiem, zapowiada poszczególne punkty programu, nadaje kształt widowiskom artystycznym o charakterze estradowym. Konferansjerzy odgrywają dużą rolę w procesie skutecznego prowadzenia imprez. To właśnie na ich karku spoczywa rozbawianie publiczności i realizacja zamierzonego planu imprezowego. Proponujemy konferansjerów, którzy nie dopuszczą aby atmosfera na Państwa imprezie przygasła ani na chwilę. Ich praca i aktywność, połączona z idealnym dla czasu i miejsca podkładem muzycznym, zamieni dowolny event, imprezę czy piknik w wielkie dynamiczne widowisko i słuchowisko. Będą mieli Państwo poczucie, że nieustannie dokoła dzieją się setki ciekawych wydarzeń i atrakcji.

pokazy

Gadżety Firmowe

Z każdym kolejnym rokiem popularności nabiera metoda przywiązywania pracowników do firmy poprzez wręczanie im licznych gadżetów z logiem firmy. Te małe prezenty mogą być sprawiane przy wielu okazjach: imprezach firmowych, świętach, rocznicach firmy, jubileuszach, itd. Jest to doskonały i jednocześnie niezwykle ekonomiczny sposób na zawiązanie więzów z osobami, które otrzymują gadżety. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz przedmiotów czekających na nadrukowanie Państwa loga i hasła eventu: artykuły piśmiennicze, torby, aktówki, parasole, artykuły plażowe, gry, czapki, drogeria, breloki i zabawki, akces. komputerowe i kalkulatory, elektronika, latarki, narzędzia, akcesoria samochodowe, zegary i stacje pogodowe, akcesoria kuchenne i barowe, galanteria skórzana, torby reklamowe.

pokazy

Fontanny Czekoladowe

Od tysiącleci czekolada jest fenomenem, budzącym ogromne emocje. Jej korzenie sięgają cywilizacji Majów. Zmysłowa, elegancka. Kusi i ciężko jest sie jej oprzeć! Oferujemy Państwu Fontanny Czekoladowe, które urozmaicą i dopełnią elegancją każdą imprezę. Belgijska czekolada zachwyci Państwa smakiem i aromatem. Wodospad płynnej czekolady spływa po fontannie. Czekolada może być nabierana do naczynek, bądź mogą być w niej maczane owoce (truskawki, banany, kiwi, melony, jabłka, gruszki, arbuzy, pomarańcze, mandarynki ) i przygotowane przekąski (pianki, galaretki, rurki, ciasteczka ).pokazy

Confetti

Magia miliardów kolorowych, różnokształtnych confetti doskonale wpisuje się w emocjonującą specyfikę dużych wydarzeń, imprez, eventów. Dzięki confetti emocję gości, publiczności w kluczowych momentach eventu są potęgowane do granic wytrzymałości! Nasze confetti stanowią maleńkie papierowe elementy o różnorodnym kształcie (może być zaproponowany przez klienta - np. logo firmy). Confetti wystrzeliwane są przy pomocy sprężonego powietrza z wielkich powietrznych armatek, zasypując tym samym całe niebo nad publicznością i opadając na nią niczym wielkie płatki różnokształtnego, barwnego śniegu.

pokazy

Sztuczne ognie

Drodzy Państwo, pozwalamy sobie na stwierdzenie, że nic w tak znacznym stopniu nie podnosi rangi eventu i nie wzbudza tylu zachwytów i pozytywnych emocji, jak profesjonalny pokaz ogni sztucznych. Prowadzone przez nas pokazy są reżyserowane, ustalamy indywidualne aspekty terenu i na tej podstawie dokonujemy możliwie najbardziej zoptymalizowanej aranżacji. Ponadto w ramach usług pirotechnicznych oferujemy Państwu liczne efekty specjalne w ramach pirotechniki scenicznej i wewnętrznej.

pokazy

Lasery

Pokazy laserowe z możliwością logotypu laserowego. Przewidywany pokaz na rozpoczęcie i odsłonę eventu, dodatkowo scenografia laserowa przez cały wieczór. Proponujemy 3 lasery RGY + wytwornice dymu.pokazy

Zespoły Muzyczne

Jako dynamiczną formę tworzenia nastroju muzycznego na Państwa imprezie proponujemy występu zespołów muzycznych. Oferujemy występy czołowych polskich grup i wykonawców jak również występy zespołów coverowych. Występ zespołu muzycznego jest doskonałym wydarzeniem podczas pikniku.

pokazy

Kabarety

Występ kabaretu na firmowej imprezie to gwarancja, że w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu minut pomiędzy współpracownikami runą wszelkie mury. Współogarniająca atmosfera śmiechu, zabawy, doskonałego humoru zdziera z ludzi maski szkodliwej powściągliwości, napięcia, skrępowania przeistaczając imprezę firmową w doskonałą, szczerą zabawę w pracowniczym gronie. Proponujemy Państwu występy czołowych polskich kabaretów.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów usługę dla biznesu Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.