Gry scenariuszowe

Przygoda
Gry scenariuszowe

Manewry strażackie

Zamierzamy zetknąć Państwa z pełnymi napięcia chwilami wypełnionymi walką z żywiołem jakim jest ogień. Naszą propozycję prezentujemy poprzez pryzmat dobrej zabawy w warunkach pełnego bezpieczeństwa oraz czasu poświęconego na wzmocnienie więzi w zespole. Gwarantujemy dzień pełen niezapomnianych chwil, wielkich emocji oraz zrozumienia fenomenu dumy i godności wojownika o życie i dobro, jakim jest każdy strażak.

Gry scenariuszowe

LOST

Survival plażowy. Scenariusz jest symulacją wcielenia się w rolę rozbitka. Doskonały sposób na między zespołową rywalizacje i dużo dobrej zabawy. Drużyny budują tratwy aby dotrzeć na pobliską wysepkę na której znajduje się cześć ocalałego bagażu, który zawiera sprzęt nurkowy. Sprzęt wykorzystają do zbierania ładunków z prowiantem zatopionych na dnie morskim. Zespoły muszą rozniecić ogień i przygotować posiłek. Kolejna konkurencją jest odfiltrowanie wody pitnej, łowienie ryb, zastawianie pułapek, budowanie schronienia itp. Dodatkowo poszczególne zadania poprzedzielane są pełnymi humoru i zabawy plażowymi konkurencjami integracyjnymi. Doskonały scenariusz na słoneczny, plażowy dzień.

Gry scenariuszowe

Indiana Jones

Scenariusz przygodowy obejmujący atrakcje takie jak przeprawa przez mosty linowe, przeprawa przez zbiorniki wodne na improwizowanych tratwach, strzelanie z łuku do ruchomego celu itp.Gry scenariuszowe

Cięcie!

Profesjonalna produkcja filmowa. Oddajemy do dyspozycji uczestników profesjonalne środowisko filmowe. Tylko 3 kroki dzielą ich od wyprodukowania profesjonalnego filmu. Uczestnicy mogą korzystać ze wsparcia instruktora sztuki filmowej i udostępnionych materiałów szkoleniowych przy projektowaniu swojego pomysłu.

Gry scenariuszowe

Bond

Zapraszamy Państwa na trening agentów specjalnych. Impreza przewiduje konkurencje rodem ze scenariusza filmu James Bond - 007.

Gry scenariuszowe

Boot Camp

Specjalistyczny i zróżnicowany trening militarny odbywający się w kompleksowym obozie wojskowym. Uczestnicy przechodzą przez kolejne etapy szkolenia wojskowego, zwięzłego i skoncentrowanego na konkretnych, praktycznych technikach walki i obsługi narzędzi militarnych. Tor przeszkód, strzelectwo z broni palnej, kurs walki wręcz Krav-Maga, zjazdy na linach, desant ze śmigłowca, jazda pojazdem opancerzonym, manewry czołgiem, szkolenie walki w warunkach użycia broni gazowej, szkolenie saperskie i użycie materiałów wybuchowych. Uwieńczeniem szkolenie jest odbycie walki pomiędzy drużynami przy użyciu broni EASG, Paintball, broni z elektronicznym systemem sygnalizacji trafienia, militarnych środków transportu oraz pirotechnicznych środków pozoracji pola walki.Gry scenariuszowe

Konstruktorzy

Ileż to razy oglądaliście popularny program telewizyjny Top Gear i patrząc na to co wyrabiają trzej prowadzący w Wyzwaniu odcinka, mówiliśmy do siebie - przecież to nie może być takie trudne. Nastał czas by się sprawdzić. Proponujemy Państwu kapitalną zabawę według niecodziennego scenariusza. Uczestnicy tej imprezy mają za zadanie skonstruować jeżdżący pojazd. Konstruktorzy to świetna zabawa dla małych i dużych grup – zachęca do pracy zespołowej i pobudza umysł do szukania optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Gry scenariuszowe

Monopoly

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu znana grę MONOPOLY w nieco innym wydaniu. Wyobraźmy sobie że stajemy się graczem w grze i stajemy przed możliwością zakupu prawdziwych budowli, która każda w sobie posiada odpowiednie cechy. Daną budowle możemy następnie odsprzedać lub pobierać opłatę z jej użytkowania kiedy dana grupa skorzysta z naszych usług. Celem gry jest uzbieranie 1 000 000 $. lub posiadanie największej ilości gotówki po określonym czasie.

Gry scenariuszowe

Akademia milicyjna

OBYWATELE...TOWARZYSZE...Nadchodzą ciężkie czasy dla naszej kochanej ojczyzny. Buntownicy i podżegacze narodowi zatruwają nam wszystkim życie. Imperialistom i awanturnikom mówimy NIE! Dlatego też musimy stanąć murem za partią i za sojuszem z naszym wielkim bratem. Towarzysze, ogłaszamy nabór do „AKADEMI MILICYJNEJ”. Będziemy mogli czynnie uczestniczyć w walce z naszymi wrogami. Stań się jednym z nas. Pomóż sobie i ojczyźnie ! Urząd Bezpieczeństwa PaństwaGry scenariuszowe

Miasteczko alpinistyczne

Wysoko nad ziemią nasze serca biją szybciej. Tym bardziej gdy wykonujemy tam niecodzienne aktywności. Realizujemy kompleksowe miasteczka linowe obfitujące w różnego rodzaju mosty linowe, zjazdy linowe, przeszkody na wysokości itp. Miasteczka linowe to długie godziny emocjonującej zabawy. Uczestnicy przez cały czas otoczeni są służącymi radą instruktorami. Ponadto, również nieustannie ich poczynania asekurowane są niezawodnymi systemami bezpieczeństwa. Tak więc każdy potencjalny upadek skończy się jedynie na mieszance adrenaliny, emocji i śmiechu. Atrakcje linowe to niezwykle wysmakowany sposób aktywnego spędzania czasu.

Gry scenariuszowe

Zabójcza Broń

Miasteczko strzeleckie oferujące uczestnikom zabawy dostępność do różnorodnych rodzajów broni strzeleckiej. Do użytku gości przeznaczamy broń sportową, treningowe repliki broni palnej, łuki, kusze, broń treningową ASG i EASG. Dodatkowo w miasteczku strzeleckim znaleźć można pole walki Paintball oraz pole walki przy użyciu karabinów z elektronicznym systemem sygnalizacji trafienia.

Gry scenariuszowe

Projekt budowlany

Oferujemy Państwu ekscytującą zabawę team-buildingową! Wykonajcie kompletny projekt budowlany – rozpoczynając od deski kreślarskiej, podążając przez tajniki budżetowania i zarządzania a skończywszy na jego fizycznej realizacji. Grupa musi podzielić między siebie odpowiednie role i zadania tworząc idealną maszynę projektowo-budowlaną.Gry scenariuszowe

W 6 godzin dokoła świata

W XXI wieku świat stał się „globalną wioską”. Czas stał się pojęciem względnym, a granice powoli zaczynają się zacierać. Odległość przestaje mieć znaczenie. Proponujemy państwu scenariusz który w idealny sposób zobrazuje pojęcie globalizacji jako świata w postaci mikro. Chcemy zabrać Państwa w podróż po różnych zakątkach świata gdzie odkryją Państwo uroki poszczególnych kontynentów i poznają bogatą kulturę najciekawszych miejsc na świecie. Ida imprezy polega na połączeniu w pakiet różnorodnych atrakcji charakterystycznych dla różnych stron świata.

Gry scenariuszowe

Brakujące Połączenie

Wyścig przez teren miejski i bezdroża wg założonej trasy i przy użyciu ustalonych, różnorodnych środków lokomocji. Rowery, quady, łodzie, samochody wyścigowe i 4x4, tratwy morskie, buggy, segway, motorówka i inne. Elementy orienteeringu. Cel: pokonanie trasy / pokonanie trasy + wygranie wyścigu. Pomiędzy kolejnymi checkpointami uczestnicy poruszają się, wg wskazań GPS lub innej techniki lokalizacyjnej. Pomiędzy kolejnymi checkpointami uczestnicy poruszają się przy wykorzystaniu innych środków lokomocji. Scenariusz łączący w sobie atrakcyjność zwiedzania i poznawania nowych terenów z emocjonującą misją wypełnioną wieloma atrakcjami.

Gry scenariuszowe

Gry miejskie - orienting

Bieg na orientację jest zabawą, w której zawodnicy posługując się mapą,kompasem, GPS mają za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec określoną trasę wyznaczoną w terenie (zazwyczaj jest to las) przez punkty kontrolne. Przebieg pomiędzy punktami kontrolnymi jest dowolny i właśnie wybór wariantu przebiegu stanowi istotę biegu na orientację.Gry scenariuszowe

PRL

Czyż nie byłoby wspaniale choć na chwilę cofnąć się do lat dzieciństwa, zatopić się w atmosferze peerelowskiego absurdu i jeszcze raz doświadczyć kultowych sytuacji - i to bez żadnych konsekwencji? Gości wieczoru zaprosimy na Ostatni Walny Zjazd PZPR. Pod czas zabawy wcielimy się w role z minionej epoki, patrząc jednocześnie, jakie to wszystko było zakręcone.

Gry scenariuszowe

Need for Speed

Żądza prędkości! Prezentujemy turniej prędkości w ramach, którego przeprowadzane są eliminacje na różnorodnych torach wyścigowych. Rywalizacja odbywa się pomiędzy Race Team’ami składającymi się z kilku osób. W ramach turnieju każdy Team bierze udział w kolejnych wyścigach: samochody rajdowe, gokarty, quady, buggy, poduszkowce, samochody terenowe 4x4, segway’e. Ponadto uczestników wyścigu czekają niestandardowe konkurencje szybkościowe: wyścig samochodami zdalnie sterowanymi oraz wyścigi na symulatorze wirtualnym. W skutek eliminacji typowane są 2 najlepsze zespoły, z których na końcu turnieju wyłaniani są najlepsi kierowcy walczący o Puchar Recon Need For Speed.

Gry scenariuszowe

Team building

Marzeniem każdego pracodawcy jest posiadanie sprawnego, chętnie współpracującego, doskonale zgranego zespołu. Konkurencje team building'owe to atrakcja, która może zapoczątkować tak pożądany proces integracji wśród pracowników. Dzięki programowi Team Building poprzez zabawę nasi specjaliści są w stanie zbudować zespół z nowych pracowników, wzmocnić więzi w zespole, wyszukać prawdziwych liderów akceptowanych przez zespół, nauczyć współpracy i pomocy koleżeńskiej wykonywanej w duchu dążenia do wspólnego celu. W ramach tej atrakcji przewidzieliśmy cały szereg konkurencji zespołowych o różnorodnej charakterystyce i z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi.Gry scenariuszowe

Movie story

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu niecodzienna podróż po najsłynniejszych tytułach filmowych i zadaniach integracyjnych związanych z tematykom filmową . Wyobraźmy sobie że znajdujemy sie w wielkim studio filmowym i możemy wziąć udział w realizacji kultowych filmów. Proponujemy 30 planów filmowych/ stanowisk. Na którym uczestnicy zabawy wcielać się będą w role i wykonywać zlecone im zadania. Będzie to podróż od westernów po komedie a na filmach science fiction skończywszy. Na każdym z punktów czekać będzie reżyser który przedstawi zadanie i oceni ich pracę.

Gry scenariuszowe

Mokro i ekstremalnie

Dla miłośników wodnej przygody przygotowaliśmy skoncentrowany zestaw sportów wodnych. Jeszcze nigdy wcześniej nie uprawiałeś tylu niesamowitych sportów wodnych w ciągu 1 dnia! Udostępnione przez nas zbiornik wodny dzielimy na akweny, gdzie na każdym akwenie odbywa się inna dyscyplina sportów ekstremalnych. Pomiędzy akwenami grupy poruszają się przy pomocy łodzi motorowych. W ramach kolejnych akwenów uczestnicy zabawy będą mieli możliwość zetknięcia z takimi sportami wodnymi jak: nurkowanie, windsurfing, narty wodne, skutery wodne, pontonowe łodzie motorowe, poduszkowce, żeglarstwo, canoeing.

Gry scenariuszowe

Wioska indiańska

Marzeniem każdego pracodawcy jest posiadanie sprawnego, chętnie współpracującego, doskonale zgranego zespołu. Konkurencje team building'owe to atrakcja, która może zapoczątkować tak pożądany proces integracji wśród pracowników. Dzięki programowi Team Building poprzez zabawę nasi specjaliści są w stanie zbudować zespół z nowych pracowników, wzmocnić więzi w zespole, wyszukać prawdziwych liderów akceptowanych przez zespół, nauczyć współpracy i pomocy koleżeńskiej wykonywanej w duchu dążenia do wspólnego celu. W ramach tej atrakcji przewidzieliśmy cały szereg konkurencji zespołowych o różnorodnej charakterystyce i z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi.Gry scenariuszowe

Na wybiegu - Fashion Event

Niemal każda kobieta dostrzega w sobie talent do kompletowania czy tworzenia stroju i wizerunku. Ten scenariusz to odpowiedź na zapotrzebowanie zespołów, które są całkowicie owładnientę pasją ubrań i kreowania image. Scenariusz ten realizujemy w 3 krokach. Krok 1 – zakupy, zespoły udają się do wskazanego butiku na zakupy w trakcie których wybierają elementy strojów, z których skorzystają w późniejszych etapach zabawy (alternatywnie garderoba może zostać dostarczona przez organizatora). Krok 2 – pracownia, po powrocie z zakupów nadchodzi czas skompletowania strojów i dokonania przeróbek krawieckich. Do dyspozycji uczestników oddajemy profesjonalną pracownię krawiecką wraz z instruktorkami krawiectwa. Po zakończeniu modyfikacji garderoby następuję moment charakteryzacji modelek. Specjalistki ze studia wizażu oraz fryzjer przeprowadzą kurs sztuki swojego zawodu po czym uczestnicy pod okiem profesjonalistów spróbują sami dokonać charakteryzacji modelek. Na zakończenie dnia zapraszamy gości na imprezę nocną, której kulminacyjnym momentem jest pokaz mody wykreowanej przez uczestników imprezy.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów fantastyczną imprezę integracyjną typu Gra Scenariuszowa Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.