O nas

Co warto o nas wiedzieć?

AGENCJA EVENTOWA

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Naszą firmę budują osoby, które wyróżnia nieprzeciętna kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty. Specjalnością firmy Recon jest kompleksowa organizacja imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, pikników i wszelkiego rodzaju eventów. Naszym celem jest zamienienie każdego przedsięwzięcia w niezapomnianą, pełną emocji przygodę.

Proponowane przez nas imprezy firmowe integrują pracowników, a także motywują ich do bardziej efektywnej pracy. Wszelkie eventy mogą być również interesującą i skuteczną formą nagradzania za osiągane wyniki. Kreatywne i ciekawe scenariusze sprawiają, że wszystkie imprezy integracyjne zapadają w pamięć uczestników jako niezwykłe i motywujące przeżycie na długi czas. Stawiamy przede wszystkim na obudzenie w pracownikach Państwa firmy silnego poczucia identyfikacji z własnym przedsiębiorstwem. Kluczem do tego jest między innymi przekroczenie barier biznesowych i nawiązanie przyjaznych relacji pomiędzy współpracującymi ze sobą na co dzień osobami.

Organizacja imprez firmowych powinna być oparta o atrakcyjne i popularne formy spędzania wolnego czasu. Pikniki, gry scenariuszowe, wieczory tematyczne, warsztaty, szkolenia team building - to tylko niektóre z naszych propozycji. Oferujemy spotkania integracyjne na miarę Państwa możliwości i budżetu. Dzięki firmie Recon dobra zabawa będzie gwarantowana, a zespół Państwa firmy zyska nową energię do nadchodzących wyzwań zawodowych. Zapraszamy Klientów z Płocka i okolic.

Nasza misja

To Ludzie tworzą firmę. Zadbaj o nich! Firma RECON jest odpowiedzią na ideę jaka kryje się pod tym mottem. Naszą obecnością na rynku staramy się rozpowszechniać wśród biznesu potęgę znaczenia tej informacji. To w pracownikach kryje się potencjał firmy. Jednak sami pracownicy nie zawsze potrafią dostrzec swój własny potencjał i tym samym potencjał swojej firmy. Brakuje im wzorca, sposobu działania, elementu motywacyjnego, metodologii efektywnej współpracy. Organizacja imprez integracyjnych i firmowych jest okazją do zademonstrowania pracownikom Państwa firmy ich nieograniczonych możliwości, płynących ze współpracy i właściwego wykorzystania własnych możliwości. Impreza integracyjna to nie tylko czas zabawy, to także ważny moment służący scaleniu grupy, aby stworzyła ona prawdziwy zespół.

Kompleksowa obsługa

Drugim motywem naszej działalności jest chęć przejęcia od Państwa na nasze barki wszelkich problemów związanych z organizacją imprez i eventów. Nasz system pracy opiera się na zebraniu możliwie bogatej bazy wiedzy na temat Państwa potrzeb, oczekiwań i wyobrażeń dotyczących przygotowywanego eventu. Wiedzę tą zestawiamy z naszym doświadczeniem i umiejętnościami, po czym dostarczamy Państwu projekty gotowych rozwiązań. Uważamy, że to naszym obowiązkiem jako organizatora jest ponoszenie wszelkich trudów związanych z procesami organizacji imprezy. Dlatego też gwarantujemy Państwu wsparcie, poczucie bezpieczeństwa w procesie organizacji oraz gwarancję zadowolenia z naszej współpracy.

Nasz zespół

Naszą firmę budują osoby, które wyróżnia nieprzeciętna kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty. Naszym celem jest zamienienie każdego przedsięwzięcia w niezapomnianą, pełną emocji przygodę. Mamy pełną świadomość, że w warunkach dynamicznego rynku imprez integracyjnych, to od naszej kreatywności, pomysłowości i jakości realizacji przedwsięzięć zależy tak Państwa zadowolenie jak i nasz sukces branżowy. Dlatego jesteśmy bezkompromisowi w dążeniu do doskonałości w wykonywaniu naszej pracy.

Działalność charytatywna

Jesteśmy dumni z naszej działalności charytatywnej. Naszą pracą możemy spełniać marzenia i pomagać innym.

Podziekowania od Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Gostyninie

Zobacz list

Podziekowania od Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Płocku

Zobacz list

Podziekowania od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku

Zobacz list

Podziekowania od Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Płocku

Zobacz list

Podziekowania od Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Płocku

Zobacz list

Podziekowania
od
Rykowisko

Zobacz list

Podziekowania
od
SOSW

Zobacz list

Podziekowania
od
Straż Miejska w Płocku

Zobacz list

Podziekowania od Świetlice Środowiskowe i Placówki Opiekuńczo Wychowawcze

Zobacz list

Podziekowania
od
ZHP

Zobacz list

DZIAŁAMY
JUŻ OD

LAT

ZORGANIZOWALIŚMY PONAD

imprez

ZINTEGROWALIŚMY
PONAD

osób

POMOGŁO NAM W TYM
PONAD

KUBKÓW KAWY :-)