Paintball

Adrenalina pola walki
Rywalizacja

Paintball leśny

Paintball jest rodzajem gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu karabinków, które za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają kulki wypełnione farbą. Atrakcja umożliwia wzięcie udziału w niemalże prawdziwym polu walki. Z taką różnicą, że na naszym poligonie nikt nie ucierpi. Gry odbywają się z pełnym uwzględnieniem strategii walki w terenie. Do przeciwników strzelamy pociskami z farbą. Trafienie farbą to eliminacja przeciwnika z gry. Uczestnicy atrakcji wyposażeni są w mundury i maski ochronne.

paintball

Speedball

Sportowa odmiana gry Paintball, polegająca na dynamicznych rozgrywkach, na ograniczonym polu ze specjalnymi, dmuchanymi przeszkodami.

paintball

Karabiny laserowe

Oferujemy Państwu elektroniczny paintball, znany na świecie pod nazwą ZOLTAR. Jest to system umożliwiający trening jednostek specjalnych bez użycia prawdziwej amunicji. Uczestnicy posiadają broń (wyglądem identyczną do prawdziwej broni palnej) oraz specjalne kamizelki wyposażone w czujniki. Padające strzały to impulsy laserowe. Jeżeli wystrzelony impuls trafi w jedną z kamizelek system zarejestruje trafienie informując o tym "postrzeloną" osobę wysokim dźwiękiem. Ponadto w tej grze nie można oszukać - wszystkie trafienia rejestruje centralny komputer. W grze nie ma ograniczenia amunicji (ilości wystrzelonych pocisków). Ponadto w ustaleniach scenariusza na komputerze sterującym możemy ustalić dodatkowe atrybuty gry takie jak na przykład dodatkowa ilość żyć. W związku z faktem, że strzały są całkowicie niegroźne i są jedynie impulsem laserowym grę można prowadzić niemalże wszędzie włączając pomieszczenia hotelowe.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów nasze atrakcje Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.