Pikniki

Relaks i zabawa na świeżym powietrzu
Pikniki firmowe

Organizowane przez nas pikniki firmowe dostarczą pracownikom Państwa firmy nietypowych atrakcji i wrażeń. Stawiamy przede wszystkim na skuteczną integrację i możliwość spędzenia czasu w niezobowiązującej, odprężającej atmosferze.

Pikniki firmowe

Fundamentem każdego udanego wydarzenia na świeżym powietrzu jest catering dla gości. Stoły szwedzkie, grill, przekąski, napoje i każdy inny rodzaj poczęstunku sprzyja posiłkom przy wspólnym stole, w towarzystwie swoich koleżanek i kolegów z pracy. To najbardziej podstawowa metoda przejścia na inny poziom stosunków pomiędzy współpracownikami, niż wyłączne relacje służbowe.

Pikniki firmowe

Atmosfera na tego typu spotkaniach jest przede wszystkim niezobowiązująca – każdy ma możliwość odpoczynku, relaksu i świetnej zabawy. Ważne jest to, aby pracownicy mogli się wyluzować i poznać bliżej współpracowników. Na każdej imprezie dostarczamy gościom fantastycznych atrakcji, do których dostęp jest dobrowolny i ciągły.Pikniki firmowe
Pikniki firmowe

W przypadku pikników rodzinnych zapewniamy szeroka gamę programów i atrakcji – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do swoich usług włączamy również opiekę nad dziećmi, dzięki czemu umożliwiamy rodzicom spędzenie odrobiny czasu w atmosferze zabawy pozbawionej poczucia odpowiedzialności i konieczności opieki nad swoją pociechą.

Pikniki firmowe

Kontakt pomiędzy gośćmi, a zasobami zapewnia konferansjer. To właśnie on prowadzi imprezę, czuwa nad jej dynamicznym przebiegiem, zapowiada poszczególne punkty programu, nadaje kształt widowiskom artystycznym o charakterze estradowym. Odgrywa dużą rolę w procesie skutecznego prowadzenia zorganizowanego wydarzenia. Na jego barkach spoczywa rozbawianie publiki i precyzyjna realizacja zamierzonego planu imprezowego. Proponujemy konferansjerów, którzy nie dopuszczą, aby atmosfera na Państwa imprezie przygasła nawet na moment. Ich praca i aktywność, połączona z idealnym dla czasu i miejsca podkładem muzycznym, zamieni Państwa spotkanie w wielkie, dynamiczne widowisko oraz słuchowisko. To gwarancja na udaną imprezę, pełną setek ciekawych wydarzeń i atrakcji.

Pikniki firmowe

Każda impreza jest w całości reżyserowana przez najlepszych specjalistów branży MICE. Praca naszych reżyserów polega na kierowaniu dynamiką pikniku w trakcie jego trwania, stymulacji wykorzystania atrakcji, optymalizacji wykorzystania zasobów organizowanej imprezy. Zespół reżyserski składa się z reżysera (bądź kilku reżyserów w zależności od skali eventu) oraz statystów, dzięki którym reżyser „rozkręca imprezę”. To statyści jako pierwsi korzystają z poszczególnych atrakcji, reklamując je przed, jak to często ma miejsce, początkowo wstydliwymi gośćmi. W trakcie trwania wydarzenia reżyser kieruje działaniami statystów w miejscach i na atrakcjach zdradzających objawy mniejszego zainteresowania ze strony gości. Praca statystów, jest prostym mechanizmem psychologicznym, przyciągającym uwagę gości. Dzięki takiemu postępowaniu reżyser maksymalizuje wykorzystanie wszystkich atrakcji i utrzymuje dynamikę trwania pikniku na wysokim poziomie. Ponadto jego osoba jest pewnego rodzaju centralą nadzorującą płynny przebieg spotkania, wychwytującą potencjalne problemy i zgłaszającą odpowiednim pracownikom konieczność analizy i rozwiązania ewentualnych sytuacji kryzysowych „za kurtyną”, tak aby nie były one widoczne w oczach gości i tym samym nie wpłynęły na odbiór wydarzenia. Praca reżyserów polega również na nieustannym doglądaniu jakości wykonywanych przez nas usług. Kontrolujemy sami siebie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższy standard usług.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów fantastyczny Piknik Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.