Pojazdy mechaniczne

Quady, offroad, poduszkowce itp.
Pojazdy mechaniczne

OffroadSamochody terenowe

Poruszanie się olbrzymim samochodem terenowym 4x4 po nieutwardzonych drogach to jedna z największych frajd w dziedzinie niekonwencjonalnych sposobów spędzania wolnego czasu. Oferujemy Państwu naukę pokonywania przeszkód w terenie i samodzielne pokonywanie trasy. Instruktor OFF ROAD'u służy profesjonalną radą i pomocą z pozycji pasażera.

Pojazdy mechaniczne

BuggyPojazd pustynny

Buggy jest to typ lekkiego samochodu rekreacyjnego. Wyposażony jest w duże koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz odsłonięty silnik umieszczony najczęściej z tyłu. Samochody Buggy zostały zaprojektowane i na początku służyły do jazdy po wydmach na plażach i pustyniach (ang. "Dune" - wydma). Miały zapewnić jak największą wygodę podczas jazdy. Obecnie buggy są używane w różnych dyscyplinach w sportu - np. w pustynnych wyścigach lub wyścigach po torze we wnętrzu budynku.

teleturniej

QuadyATV

Quady to niezwykłe pojazdy. Ich charakter jest nieco podobny do krosowym motorów terenowych, aczkolwiek posiadają cztery koła przez co są stabilne i wygodne. Ich prowadzenie jest łatwe i niewymagające. Dzięki nim, możliwości poruszania się w trudnym terenie stają się nieograniczone. Przygotujemy dla Państwa trasy przeprawowe lub urozmaicone tory w łatwiejszym terenie. Gwarantujemy zaskakująco dobrą zabawę!Pojazdy mechaniczne

Mini amfibie

Mini amfibie to pojazdy będące miniaturą wojskowych pojazdów. Są pojazdami rekreacyjnymi, które są w stanie poruszać się w niemal każdym terenie: lasy, piasek, błoto, śnieg no i oczywiście zbiorniki wodne. Do prowadzenia tego pojazdu nie są wymagane żadne uprawnienia, a sterowanie maszyną jest niezwykle satysfakcjonujące w swojej prostocie.

Pojazdy mechaniczne

Poduszkowce

Poduszkowiec (ang. hovercraft) to pojazd poruszający się na poduszce powietrznej. Poduszka ta powstaje gdy wentylator zasysa powietrze z otoczenia i wtłacza je pod spód pojazdu. Prowadzenie tej maszyny to niezwykłe doznanie. Pojazd płynnie unosi się tuż nad powierzchnią ziemi. Zabawa jest tym lepsza, że poduszkowcem można latać po niemal każdym rodzaju podłoża: od pustynnych piasków, poprzez błotniste i trawiaste równiny, skończywszy na dużych zbiornikach wodnych.

teleturniej

Wozy bojowe

Wielkie, ciężkie, potężne i morderczo skuteczne. Czołgi, amfibie, transportery opancerzone, artyleria samobieżna, niszczyciele czołgów. Czy odważysz się poprowadzić te opancerzone, gotowe do walki monstrualne maszyny? Gwarantujemy, że w trakcie tej zabawy naprawdę nic nie będzie w stanie stanąć Ci na drodze...Pojazdy mechaniczne

RIB

Łodzie hybrydowe typu RIB to, niezapomniane wrażenia dla żądnych przygód na wodzie. Mają lekkość łodzi pneumatycznych, szybkość łodzi laminatowych i zwrotność niespotykaną w innych jednostkach. Powstały na potrzeby ratownictwa morskiego ze względu na swoja niesłychaną dzielność na fali i bezpieczeństwo żeglugi.

Pojazdy mechaniczne

Motodeska

Motodeska to duża deskorolka wyposażona w silnik spalinowy. Utrzymanie się na niej jest łatwe dzięki specjalnym podstawkom pod stopy. Sterowanie (przyśpieszanie, hamowanie) odbywa się za pomocą pilota trzymanego w ręku. Skręcanie wykonuje się balansując ciężarem ciała na boki.

teleturniej

Gokarty

Wyścigi kartingowe to sport motorowy rozgrywany na małych wyścigowych samochodach nie posiadających nadwozia - Gokartach. Samochody poruszają się z zawrotnymi prędkościami po specjalnie przygotowanym torze. Kierowcy wyposażeni są w kombinezony i kaski wyścigowe. Dzięki przenośnemu torowi kartingowemu wyścigi mogą zostać zrealizowane w dowolnym miejscu z dostępem do płaskiego, utwardzonego terenu.Pojazdy mechaniczne

Segway

Segway to dwuśladowy, dwukołowy elektryczny pojazd, zasilany z wbudowanych akumulatorów, kontrolowany przez komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie pojazdu w stanie równowagi. Może rozwijać prędkość do 20 km/h. Sterowanie następuje poprzez przechylenie tułowia osoby kierującej w odpowiednim kierunku. Powoduje to zachwianie stanu równowagi. Komputer dążąc do przywrócenia równowagi będzie dążył do przesunięcia pojazdu w takim kierunku, aby zapobiec jego wywróceniu.

Pojazdy mechaniczne

Szkoła bezpiecznej jazdy

Uczestnik atrakcji po wpięciu do systemu linowego jest przygotowany do odbycia lotu. Lot zakłada dwie fazy: 1 - swobodne spadanie, 2 - przejście od swobodnego spadania do ruchu wahadłowego. Niezwykle emocjonująca atrakcja porównywalna poziomem odczuwanych emocji ze skokami bungee.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów nasze atrakcje Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.