Pokazy

Niecodzienne widowisko artystyczne
pokazy

Pokaz sztuk barmańskich

Pokaz trików barmańskich i przygotowanie najznakomitszych koktajli w atmosferze pasji i przy świetnej muzyce. Pokaz taki łączy w sobie wirtuozję barmaństwa, elementy muzyki, efektów świetlnych i pirotechnicznych.

pokazy

Taniec ognia

Niezwykle hipnotyzujące widowisko, idealne połączenia tańca i ognia. Stroje, scenografia, płonące: kule, łańcuchy, wachlarze przeniosą wzbudzą w widzach duże emocje i przeniosą ich w innych świat.

pokazy

Taniec brzucha

Tancerki brzucha (Belly Dancers) to wyjątkowy elementem artystyczny, zwiększający specyficzny nastrój imprezy. Tancerski wykonują pokaz sceniczny po czym wtapiają się w tło imprezy, tańcząc pośród bawiącej się publiczności. Celem tancerek staje się zabawianie gości i przekonanie do wspólnej tanecznej zabawy.pokazy

Pokaz akrobacji rowerowych

Pokaz akrobacji rowerowych wykonany na specjalnie przygotowanym do tego torze, dostarczy niezwykłych przeżyć nie tylko fanom dwóch kółek, ale również wszystkim spragnionym mocnych wrażeń.

pokazy

Pokaz Tańca Indiańskiego

Taniec słońca (Sun Dance) był charakterystyczną, niesamowitą uroczystością religijną dla Indian Prerii. Uroczystość ta raz na rok, przeważnie w połowie lata, gromadziła w jednym miejscu całe plemię. Podczas tańców, doprowadzających nieraz do stanów ekstazy, tancerze czasem doznawali wizji. Oferujemy Państwu pokaz Tańca Słońca w wykonaniu tanecznej grupy indiańskiej. Jest to niezwykłe spotkanie z pradawną, obca kulturą.

pokazy

Walki Rycerzy i Gladiatorów

Błyszczące w słońcu zbroje, metaliczny dźwięk zderzającej się stali, niebezpieczne walki z użyciem mieczy, toporów i innej "barbarzyńskiej" broni, pokazy rycerskich łuczników. Pokazy walk rycerskich to wielkie, emocjonujące widowisko. Pokazy wykonywane są przez profesjonalną grupę rycerską zrzeszającą niezwykłych kaskaderów. Widowiska są reżyserowane, wypełnione licznymi efektami specjalnymi i techniką pirotechniczną.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów fantastyczny pokaz Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.