Rywalizacja

Turnieje, konkursy, rywalizacja
Rywalizacja

Twister

Nie bądź sztywniakiem! Spróbuj! Twister wkręca na maksa. Jedna z najpopularniejszych zabaw grupowych na świecie powiększona do Mega Rozmiarów! W grze może uczestniczyć jednocześnie nawet do kilkunastu osób. Uczestnicy wchodzą na ogromną matę Twister. Mata pokryta jest kolorowymi kołami o wielkości pozwalającej na zmieszczenie stopy czy dłoni w obszarze jednego koła. Sędzia przy użyciu koła do losowań rodem z "Koła fortuny" losuje kolor i część ciał która musi zostać na nim ustawiona po czym wydaje polecenie w stylu "ręka na czerwone pole". Każdy z uczestników może mieć cztery punkty podporu. Jeden z nich musi zostać teraz przeniesiony na wyznaczone pole i musi to być ręka. Po kilku minutach gry wszyscy uczestnicy są ze sobą istnie splątani. Główną nagrodę zdobywa garstka uczestników, która bez upadku pod wpływem utraty równowagi, dotrwa do końca konkurencji.

Rywalizacja

Spodnie trzy-osobowe

Atrakcja polega na organizacji wyścigów dwóch drużyn. Każda z nich składa się z trzech osób. Osoby te ubierają wspólnie specjalnie skonstruowane trzyosobowe spodnie, które zmuszają drużynę do pełnej współpracy w czasie prowadzenia biegu.

Rywalizacja

Sumo

Prawda jest taka, że większą część naszego życia spędzamy nie z rodziną ale z kolegami z pracy. Codzienne, przymusowe ośmio godzinne spotkanie, przez niemal całe życie gwarantowane. W trakcie trwania tego "związku" narastają wśród nas rozmaite emocje. Większość z nich to te dobre... Czy aby na pewno? :-) Teraz pod pretekstem niesamowitej zabawy możecie wciągnąć ochronne kombinezony sumo, zaprosić oddanego, wieloletniego współpracownika na ring i pokazać koledze zza biurka kto tu naprawdę rządzi.Rywalizacja

Mega Siatkówka

Mega Siatkówka to odmiana siatkówki plażowej stworzona na potrzeby konkurencji budujących siłę zespołu. W tej grze nie ma miejsca na arogancję, egoizm i szkodliwy indywidualizm. Zawodnicy są połączeni w pary. Każda para posiada specjalną płachtę, która służy do odbijania piłki. Za pomocą płacht zawodnicy przerzucają piłkę nad siatką. Upadek piłki na pole przeciwnika powoduje zdobycie punktu przez drużynę przeciwną. Zabawa uczy współpracy pomiędzy członkami pary jak również pomiędzy całą drużyną składającą się z kilku par.

Rywalizacja

Szczudła

Zabawy z wykorzystaniem ciekawego środka transportu jakim są nowoczesne szczudła.

Rywalizacja

Bungee Run

Dwóch zawodników, do których przymocowano gumowe liny bungee ma za zadanie przyczepić rzepową gąbeczke jak najdalej na linii toru biegu. Wraz z postępem pokonywanej odległości wzrasta napięcie liny bungee, która ostatecznie dynamicznie ściąga zawodnika w stronę początku toru. Tor biegu jest miękka konstrukcją pompowana co zapewnia bezpieczeństwo zabawy.Rywalizacja

Gladiatorzy

Każdy z nas czasem ma ochotę skorzystać z jakiegoś przedmiotu, najlepiej dużego, przeciwko bliźniemu :-) Atrakcja jaką są Gladiatorzy, daje nam tą sposobność w całkowicie bezpiecznych i maksymalnie zabawnych okolicznościach. Walka pomiędzy uczestnikami odbywa się przy pomocy wielkich, obłożonych miękką gąbką pali. Gladiatorzy ubrani są w specjalne stroje ochronne (również wykonane z miękkiej gąbki). Dzięki tym zabezpieczeniom walka zamienia się w prześmieszną zabawę w ubijanie niestrudzonego przeciwnika. Pod stopami gladiatorów rozpostarty jest wielki pompowany materac zabezpieczający.

Rywalizacja

Mini golf

Mini Golf to sport uprawiany na specjalnych torach do gry, zwanych inaczej stanowiskami. Polega na wbijaniu małej piłeczki do dołków w stanowiskach, przy pomocy uderzeń kijem golfowym - putterem. Celem gracza jest wbicie piłki golfowej do dołka w jak najmniejszej liczbie uderzeń. Budowane przez nas tory umożliwiają ćwiczenie zarówno mocnych jak i krótkich uderzeń.

Rywalizacja

Dart

Dart to znana na całym świecie gra clubbowa. Gra została na tyle spopularyzowana, że stała się sportem, w ramach którego funkcjonują narodowe federacje i rozgrywane są liczne turnieje. Gra polega na rzucaniu rzutkami do elektronicznych tarcz. Każdy z zawodników ma możliwość przeprowadzenia treningu swoich umiejętności i późniejszego przystąpienia do punktowanej i nagradzanej konkurencji. Atrakcje znajdująca swoje zastosowanie tak na dużych piknikach jak i w trakcie trwania nocnych zabaw we wnętrzach.Rywalizacja

Mega piłkarzyki

Zapewne widzieliście Państwo atrakcję jaką sa piłkarzyki stołowe. Wyobraźmy sobie, że to małe, stołowe boisko powiększymy kilkadziesiąt razy, a zamiast plastikowych piłkarzyków, przymocujemy klamrami prawdziwych uczestników meczu. Banda boiska jest nadmuchiwana. Każdy uczestnik gry posiada swoją własną pozycję (jest przymocowany klamrą niczym piłkarzyk stołowy), dzięki czemu wszyscy piłkarze, niezależnie od umiejętności muszą brać udział w grze i są niezwykle ważni dla powodzenia zespołu.

Rywalizacja

Turnieje piłkarzyków stołowych

Proponujemy doskonałą atrakcję, sprawdzająca się zarówno na dużym pikniku jak i podczas wieczoru integracyjnego w hotelowym wnętrzu. Piłkarzyki stołowe. Profesjonalne, duże stoły do rozgrywek drużynowych. Zobaczcie sami, jak wciągająca może być gra w piłkę nożną!

Rywalizacja

Turniej Siłaczy

Alternatywą dla turnieju integracyjnego jest typowo męski turniej siłaczy Strong MAN. Turniej, choć z przymrużeniem oka, jest wzorowany na popularnych zawodach siłaczy. W ramach zmagań firmowi koledzy będą walczyć o niebagatelny tytuł Samca Alfa, który zagwarantuje zwycięzcy bezterminowy szacunek ze strony kolegów i zniewalający podziw ze strony Pań! Turniej prowadzony jest przez konferansjera, dzięki czemu staje się wielkim show i pełnym zabawy widowiskiem.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów nasze atrakcje Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.