Strzelectwo

Sztrzelanie z broni długiej i krótkiej oraz łucznictwo
Strzelectwo

Strzelanie z broni długiej

Karabinki pneumatyczne to rozrywka dla każdego,niezależnie od wieku i płci. Nasze karabinki wyposażone zostały w specjalistyczne przyrządy celownicze.

Strzelectwo

Strzelanie z broni krótkiej

Strzelanie to fantastyczna zabawa. Dzięki zastąpieniu broni ostrej przez jej wierne pneumatyczne odpowiedniki (repliki), strzelnicę możemy zorganizować niemalże w każdym terenie zachowując w pełni warunki bezpieczeństwa. Używana przez nas broń wyposażona jest w systemy maksymalizacji realnych warunków wystrzału (systemy Blow Back), dzięki którym pistolety pneumatyczne mają odrzut podobny do broni palnej. Ich wygląd jest identyczny do "ostrych" odpowiedników.

strzelectwo

Łucznictwo

Oferujemy Państwu możliwość organizacji stanowisk łuczniczych, gdzie uczestnicy atrakcji będą mieli możliwość praktykować posługiwanie się łukami i celne wystrzeliwanie strzał. Posiadamy różne rodzaje łuków, od tradycyjnych na sportowych, wyposażonych w celowniki optyczne kończąc. Tarcze łucznicza, do których strzelają uczestnicy zabawy, składają się z 10 pól w pięciu kolorach: żółtym (punkty 10 i 9), czerwonym (punkty 8 i 7), niebieskim (punkty 6 i 5), czarnym (punkty 4 i 3) oraz białym (punkty 2, 1 i 0). Różne warianty tarczy mogą mieć 120 lub 80 cm.Strzelectwo

Strzelnica laserowa

Atrakcja obejmuje symulator strzelecki o szerokich możliwościach treningowych. W odróżnieniu do treningu z wykorzystaniem broni standardowej, na strzelnicy laserowej uruchomiony zostaje obraz projekcyjny obejmujący różnorodne ruchome cele bliskie warunkom rzeczywistym (np. kaczki, pole walki itp.) Dzięki tej technologii strzelec ma szanse bardziej wczuć się w psychologiczną część treningu strzeleckiego nie zaniedbując części technicznej.

Strzelectwo

Proce

Profesjonalne proce (slingshooting). Proca katapulta to rodzaj broni miotającej. Najprostsza ręczna proca katapulta zbudowana jest z konstrukcji w kształcie litery Y oraz z kawałka gumy przymocowanego do górnych jej końców. Aby strzelić, najpierw należy naciągnąć gumę z pociskiem, a następnie ją puścić. Używane przez nas proce są wykonane z metalu, bądź materiałów kompozytowych, często wyposażone w celowniki, a także ergonomiczne uchwyty z opieraną o przedramię przeciwwagą. Amunicją do tych proc są stalowe kulki lub kulki z farbą.

strzelectwo

Broń białaRzut do celu

Noże, sztylety, gwiazdy ninja (shaken, shuriken), toporki i wiele innych modeli broni nazywanej "białą" będą mieli Państwo możliwość poznać uczestnicząc w Rzucie Bronią Białą. Omawiana atrakcja opiera się na ciskaniu bronią biała na odległość. Uczestnicy rzucają do celu jakim jest specjalna, drewniana tarcza. Konkurencja pozwala na prezentację technik jakimi posługiwali się myśliwi i wojownicy w czasach gdy świat nie władał bronią palną. Ponadto w ramach oferowanej atrakcji będziecie mieli Państwo możliwość dzierżyć w dłoniach liczne modele ciężkich mieczy rycerskich, japońskich katan, szabli, toporów, tomahawków. Ponadto oferujemy możliwość ubioru zbroi i wykonania pamiątkowego zdjęcia w pełnym rynsztunku.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów nasze atrakcje Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.