Symulatory

Emocje & bezpieczeństwo
Symulatory

Symulator WRC

Moc wrażeń w symulatorze sportowego auta.

Symulatory

Strzelnica laserowa

Atrakcja obejmuje symulator strzelecki o szerokich możliwościach treningowych. W odróżnieniu do treningu z wykorzystaniem broni standardowej, na strzelnicy laserowej uruchomiony zostaje obraz projekcyjny obejmujący różnorodne ruchome cele bliskie warunkom rzeczywistym (np. kaczki, pole walki itp.) Dzięki tej technologii strzelec ma szanse bardziej wczuć się w psychologiczną część treningu strzeleckiego nie zaniedbując części technicznej.

Symulatory

Symulator F1

Poczuj się niemal jak w prawdziwym bolidzie F1. Symulator w skali 1:1.Symulatory

Pojazdy Zdalnie Sterowane

Mężczyźni to wieczni chłopcy. Te słowa często padają jako zarzut ze strony Płci Pięknej. Drogie Panie, zaznajcie chłopięcej przyjemności razem z kolegami, a zrozumiecie na czym polega wieczna fascynacja chłopięcymi zabawkami. Atrakcje te są po prostu ponadczasowe. Oferujemy Państwu wyścigi pojazdów zdalnie sterowanych na dużych torach. Kolejnym typem atrakcji są zdalnie sterowane place budowy, gdzie każdy uczestnik steruje innym pojazdem dążąc do ukończenia spreparowanej budowy. Pojazdy Zdalnie Sterowane to świetna atrakcja dla dorosłych na imprezach firmowych i team buildingowych jak również świetna zabawa dla dzieci podczas rodzinnych pikników firmowych.

Symulatory

Wirtualna Rzeczywistość

Gry interaktywne to system opierający się na czujnikach ruchu zamontowanych na ciele gracza. Dzięki nim rzeczywiste ruchy ciała zostają przeniesione do gry komputerowej. Gracz poruszając rękoma, nogami steruje swoim wirtualnym odpowiednikiem w wirtualnym świecie. Obraz rzutowany jest na projektorze przed graczem. System umożliwia np. wirtualna grę w golfa, boks itp. Atrakcja bardzo popularna do realizacji w hotelowych wnętrzach na zimowe wieczory jak również na wszelkich innych formach imprez. W czasie pikników system wirtualnej rzeczywistości instalujemy w specjalnie do tego celu przygotowanym mobilnym pomieszczeniu.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów nasze atrakcje Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.