Teleturnieje

Quiz, show i dobry humor
teleturnieje

Teleturniej

Nasze teleturnieje odwzorowują klimatem show telewizyjne. W zależności od tematyki teleturnieju tworzymy odpowiedni wystrój studia, oświetlenie, efekty specjalne. Quiz ma zawsze interesującą formę opierającą się o różne metody stawiania pytań: tekstowe, filmowe, dźwiękowe. Quiz może być prowadzony przez osobę medialną (np. znanego aktora lub komika). Wprowadzenie osoby komika lub kabaretu w role prowadzących quiz dodatkow wzbogaca imprezę w sporą dawkę dobrego humoru.

teleturnieje

Tematy quizów

Proponujemy Państwu rekonstrukcje najpopularniejszych quizów telewizyjnych wzbogacone o zestawy pytań dotyczących Państwa firmy - jej historii, faktów z zawodowego życia personelu, zabawnych firmowych incydentów itp.

teleturniej

Kocham Cię Polsko!

Kochasz Polskę? Wydaje Ci się, że wiesz o niej dużo. Weź udział w naszym teleturnieju. Odpowiedz na pytania i sprawdź się w wiedzy o Polsce i Polakach.teleturnieje

Milion w minutę

Kto nie chciał by zostań milionerem w ciągu jednej minuty?? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy teleturniej MILION W MINUTĘ, gdzie każdy ma szanse stać się milionerem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą odsłoną teleturnieju MILION W MINUTĘ.

teleturnieje

Wir teleturniejów

Lubisz oglądać teleturnieje? Fascynuje Cie rywalizacja? Lubisz odpowiadać na pytania, bądź wykonywać zadania manualne? Jeśli chociaż na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi TAK. Weź udział w naszym teleturnieju. Odpowiedz na pytania, wykonaj zadanie i sprawdź, w którym telewizyjnym teleturnieju dał byś rade.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów nasz teleturniej Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.