Warsztaty

Nowe doświadczenia i ciekawe umiejętności
Warsztaty

Pierwsza pomoc

Celem warsztatów jest nabycie wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Uwieńczeniem warsztatów jest udział w symulacji akcji ratunkowej.

Warsztaty

Warsztaty kulinarne

Coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju programy kulinarne, okazuje się, że kuchenne zmagania stanowią również fantastyczny element integracji grupowej, w której wszyscy pracownicy i przełożeni muszą się w pełni zaangażować w przygotowania, aby móc osiągnąć cel – ugotować coś pysznego. Warsztaty kulinarne można podsycić szczyptą rywalizacji dzieląc grupę na zespoły, które pod czujnym okiem mistrza kuchni nauczą się siekać, gotować i smażyć posiłki z różnych stron świata jak: Meksyk, Brazylia, Tajlandia, Japonia, Włochy, Gruzja, Serbia, Hiszpania, Indie, Grecja, Polska, Rosja czy Gruzja.. Zwieńczeniem warsztatów jest wspólna konsumpcja stworzonych dań, która może być fantastycznym elementem integrującym grupę.

Warsztaty

Nauka gry na bębnach

Uczestnicy zabawy zostają wprowadzeni w atmosferę mistycznych indiańskich instrumentów. Prowadzący opowiada o historii, pochodzeniu i budowie instrumentów stopniowo przechodząc do pokazu podstawowych uderzeń w bębny. Każdy z uczestników zostaje wyposażony w instrument. Bębny, trąby, grzechotki różnią się od siebie tonacją lub rodzajem wydawanych dźwięków. Prowadzący uczy każdego uczestnika rytmu, który zostanie do niego przypisany. Po krótkim szkoleniu i ustaleniu ról uczestnicy, którzy do tej pory nie mieli styczności z tworzeniem muzyki, rozpoczynają wspólną, zaskakująco rytmiczną, całkowicie hipnotyzującą grę na indiańskich, pradawnych instrumentach.Warsztaty

Krav Maga

Zapraszamy na seminarium z najskuteczniejszego systemu samoobrony. Krav Maga bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Dzięki czemu uczy się jej szybko a zastosowanie systemu walki staje się intuicyjne. Krav maga nie jest sportem. Ponieważ z założenia służy samoobronie, nie ma w niej współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie zastosowaniom praktycznym w walce realnej. Głównym celem walki jest pozbawienie napastnika zdolności do dalszej walki. Krav maga jest hybrydowym systemem, który zachęca adeptów do zdecydowanej postawy podczas konfliktu. Bronić się i atakować należy najkrótszą drogą i z pozycji, gdzie się jest, podejmując jak najmniejsze ryzyko.

Warsztaty

Warsztaty taneczne

W ramach Warsztatów Tanecznych odbędziecie Państwo przyśpieszony kurs tańca, prowadzony przez doskonałych choreografów. Instruktorzy zdradzą Wam w ekspresowym tempie największe taneczne tajemnice ich sukcesów. Program nauki jest dobrany odpowiednio do czasu, który można poświęcić na warsztaty. Rodzaj tańca również dobierany jest w zależności od preferencji uczestników. Gwarantujemy, że w trakcie Warsztatów nie tylko będą mieli Państwo możliwość zetknięcia się z profesjonalną choreografią specjalnie przygotowaną na Państwa potrzeby - nauczymy Państwa tańczyć w ekspresowym tempie, tak aby nabyte umiejętności można było wykorzystać w trakcie najbliższej nocnej imprezy.

Warsztaty

Integracyjne warsztaty samoobrony z elementami Tai Chi

Unikalne połączenie nauki skutecznych technik samoobrony z relaksującymi technikami Tai Chi. Każdy powinien umieć się obronić w sytuacji kryzysowej. Warsztaty samoobrony nie tylko uczą jak zachować się w sytuacji zagrożenia, ale również budują wzajemne relacje wśród uczestników spotkania.Warsztaty

Rzemieślniczy wyrób biżuterii (Hand Made)

Oferujemy atrakcję, w ramach której uczestnicy pikniku czy też eventu innego typu będą mieli okazję zabawić się w hand made'ową produkcję biżuterii i ozdobić swoje niezwykłe ciała ręcznie wyplatanymi ozdobami. Czeka na nie stanowisko, gdzie nauczą się budować bransoletki, naszyjniki, kolczyki. Goście będą mieli szansę sami wykonać biżuterię metodą HAND-MADE i ozdobić nią swoje ciała, w ramach koncepcyjnej charakteryzacji.

Warsztaty

Garncarstwo. Lepienie z gliny

Glina jest naturalnym surowcem znanym ludzkości od dawna. Jej niezwykła plastyczność i wytrzymałość spowodowała, że ludzkość wykorzystywała ją do tworzenia budowli, naczyń oraz dzieł artystycznych. Oferujemy Państwu atrakcję, dzięki której ten niezwykły materiał nabierze w Państwa rękach najbardziej interesującą, plastyczna i artystyczną formę.

Warsztaty

Plecionkarstwo – koszykarstwo

Niecodziennie ma się okazję, aby poznać tajniki wyplatania koszy i móc tym samym stworzyć swój własny. Warsztaty plecionkarstwa są przeznaczone zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych.Warsztaty

Degustacja Tytoni

Zapraszamy do degustacji mieszanek najszlachetniejszych tytoni. Uczestnicy mają okazję dokonać degustacji szerokiego wachlarza cygar z całego świata. Ponadto goście samodzielnie komponują mieszankę z dostępnych składników, po czym przy użyciu specjalnych technik składają gotowe wyroby.

Warsztaty

Warsztaty makijażu

Proponujemy profesjonalne warsztaty z zakresu wykonywania makijażu. Nasze instruktorki, wykonają arcydzieła w postaci makijażu codziennego oraz wieczorowego, na życzenie klientek. Ponadto możecie Państwo oczekiwać dokładnego omówienia indywidualnych technik wykonywania makijażu, profesjonalnych porad jak wykonywać makijaż samodzielnie i jak dobierać odpowiednie dla siebie kosmetyki.

Warsztaty

Warsztaty decoupage, scrapbooking, filowania

Decoupage – technika polegająca na efektownym zdobieniu przedmiotów poprzez wydzieranie i przyklejanie papierowych elementów np. serwetek na wybraną powierzchnię. Technika ta pozwala odświeżyć stare przedmioty i tchnąć w nie nowe życie. Scrapbooking – jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami.Warsztaty

Ręczny wyrób świec z wosku oraz ręczne odlewanie mydła

Starożytna receptura wyrobu naturalnych świec oraz pachnącego mydła. W ramach stanowiska wyrobu świec uczestnicy atrakcji metodą rzemieślnictwa ręcznego mają możliwość wykonania swojej własnej świecy. Po zakończeniu pracy nie ma przeciwwskazań do sprawdzenia skuteczności świecy i rozświetlenia romantycznym światłem najbliższej nocy. Ponadto oferujemy stanowiska odlewania mydła, gdzie goście mają możliwość skomponowania własnej mieszanki zapachowej mydła i przy jej zastosowania odlania własnego mydełka w wybranym kształcie.

Warsztaty

Muzyczna integracja – bębny, taniec, śpiew

Interaktywne, muzyczne warsztaty, wykorzystujące bębny i muzykę ze wszystkich stron świata staną się fantastycznym sposobem na rozkręcenie imprezy i wspólną zabawę pracowników. Uczestnicy wspólnie stworzą orkiestrę, której zasady działania są podobne, jak w zgranej firmie, potęga wspólnego rytmu wzmocni integrację w zespole, a stworzenie wspólnego projektu przyczyni się do lepszej komunikacji pracowników.

Warsztaty

Joga

Joga to bardzo złożony system z ponad 6-cioma tys. lat tradycji. Proponujemy Państwu zajęcia pracy nad swoim ciałem określane jako hatha-joga. W czasie odprężającej i relaksującej sesji poznacie tajemnice waszego ciała, jego możliwości ruchowe, odprężycie się i uspokoicie emocje. W ramach prowadzonych zajęć omówione i poddane praktyce zostaną asany (pozycje ciała) oraz pranajama (sztuka oddychania).Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów ciekawe zajęcia warsztatowe Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.