Wieczory tematyczne

Party z zabarwieniem fabularnym
Wieczory tematyczne

Hawajska Wyspa

Kwiecisty, kolorowy, mocno owocowy i szaleńczo roztańczony wieczór... Tego wieczoru podkręcamy temperaturę atmosfery na MAXA! Niech kwieciste girlandy zdobią nasze ciała, a egzotyczna muzyka rozkołysze nasze biodra. Wyspa Hawajska zaprasza nas na wieczór pełen kolorowych drinków, pięknych tancerzy, szalonych zabaw, pachnących cygar i niezapomnianych słonecznych wspomnień.

Wieczory tematyczne

Mafia Night

Ekskluzywne gry, mafijne porachunki, „zakazane owoce” – CHICAGO USA 1930r... Drogie Panie i szanowni Dżentelmeni, zapraszamy Was do rzucenia się w wir nocnych zabaw spod znaku ruletki, niebezpieczeństwa, ciemnych interesów i zakazanego najwyśmienitszego alkoholu. Tematem przewodnim imprezy są legendy i fakty dotyczące nocnego życia w „złotym wieku” chicago’wskiej mafii pod przewodnictwem Al’a Capone. Otwieramy przed Wami drzwi nocnej zabawy wypełnionej hazardem, niepowtarzalną scenografią i muzyką, atmosferą epoki oraz świetnym alkoholem. To będzie „Najmocniejsza” impreza w Waszym życiu.

Wieczory tematyczne

Kwiaty We Włosach

Lata 60’ – 70’. Kwiecisty, kolorowy, przepełniony wszechobecną wolną miłością i niekończącym się relaksem szalony wieczór... Kolorowe lata 60’ to szalony czas, w którym dorosły świat „dojrzewał”. Czas buntu, miłości, wolności, który rozprzestrzenił się z wielką siła po całym globie. To czas, w którym świat przeżywał swoją młodość. Czas rewolucji kulturalnej na niespotykana dotąd skalę. Dlatego też, w nawiązaniu do 18 Urodzin Państwa firmy, rocznicy dojrzałości, proponujemy ukoronowanie tej wyjątkowej daty, kwintesencją atmosfery młodości wszechczasów – wieczorem tematycznym „Kwiaty We Włosach”.Wieczory tematyczne

Sushi z Kraju Kwitnącej Wiśni

Japońska kultura jest pełna dobrej kuchni, ciekawej historii doskonałej mody. Posiada niebywale indywidualny i charakterystyczny urok. Dlatego też tematyka japońska jest doskonałą ideą imprezową gwarantującą sukces zabawy integracyjnej. W kraju kwitnącej wiśni goście zostaną przywitani japońską atmosferą tworzoną przez klasyczne dekoracje, kwiaty, ekrany Shoji, ornamenty kulturowe czy kolorowe lampiony. Posiłek podawany jest przy japońskich stołach ustawionych na matach Tatami. Wśród przysmaków nie zabraknie sake, sushi czy kurczaka teriyaki. Imprezę urozmaicać będą takie atrakcje jak nauka pielęgnacji drzewek bonsai, nauka składania origami, grupowe układanie wiersza Haiku, tłumaczenie imion, karaoke.

Wieczory tematyczne

Latino Brazylia

Gorąco polecamy kapiący słońcem południowych plaż Ameryki, wypełniony kolorami i szaloną zabawą wieczór Latino Brazylia. Charakter tego wieczoru można opisać w dwóch słowach: Wulkan Energi, pociągający za sobą w fale lawy szaleństwa wszystkich – bez wyjątku! Nieodłączne atrybuty Brazylii to Karnawał, Samba i oczywiście Piłka Nożna. Będą to przodujące motywy w wykreowanym przez nas scenariuszu. Z całego serca pragniemy otworzyć przed Państwem szeroko drzwi naszego latynoskiego wieczoru, abyście mogli w pełni doświadczyć istoty słów: PRAWDZIWIE GORĄCA ZABAWA!

Wieczory tematyczne

DISCO ponad wszystko!

Gorąca noc w klimacie DISCO 90'. Najlepsza dyskotekowa muzyka Wszechczasów, dynamiczni DJ'je, przebrania dla klubowiczów (ala 90'), najwytworniejsze napoje wystrzałowe. Gwarancja fantastycznej całonocnej zabawy.Wieczory tematyczne

Uczta Rzymska

Starożytni rzymianie szczególna uwagę przywiązywali do częstych i wszechobecnych uczt, które jednak nigdy nie były organizowane przypadkowo. Urządzane w bogactwie i z wielkim rozgłosem były prawdziwą fetą ówczesnych patrycjuszy. Pragnąc przenieść ducha i świetność rzymskich imprez w oblicze XXI w, proponujemy Państwu imprezę pt. Uczta Rzymska. Impreza obfituje w śródziemnomorskie smaki kuchni, wina, owoce, niecodzienne napoje. Jedzenie podane zostaje na złotych tacach, w kielichach i przy użyciu akcesoriów zgodnych z koncepcją starożytną. Na stołach znajdują się również srebrne misy z wodą do obmywania rąk i płótna zastępujące serwetki. Goście przebrani są w stroje rzymskie (togi). Dokoła pomocą służą żołnierze rzymscy, którzy pilnują porządku uczty oraz obsługują poszczególne atrakcje. Zarząd firmy przebrany jest w szaty charakteryzujące warstwę szlachecką. Atrakcje: występy rzymskich statystów, pokazowe walki gladiatorów, treningi żołnierzy rzymskich, taniec brzucha tancerek greckich, teatrum – fabularyzowane pokazy poezji rzymskiej.

Wieczory tematyczne

Zamek Drakuli

Hrabia Drakula zaprasza Was do swojego zamku pełnego tajemnic, przerażającego horroru i niezapomnianej atmosfery. Jest to miejsce gdzie czarny humor prosto z piekielnych czeluści będzie Was bawił do białego rana. Zapraszamy Serdecznie do fantastycznej zabawy w atmosferze nieodgadnionych, nocnych tajemnic.

Gry scenariuszowe

PRL

Czyż nie byłoby wspaniale choć na chwilę cofnąć się do lat dzieciństwa, zatopić się w atmosferze peerelowskiego absurdu i jeszcze raz doświadczyć kultowych sytuacji - i to bez żadnych konsekwencji? Gości wieczoru zaprosimy na Ostatni Walny Zjazd PZPR. Pod czas zabawy wcielimy się w role z minionej epoki, patrząc jednocześnie, jakie to wszystko było zakręcone.Wieczory tematyczne

Wieczór piłkarski

Wszyscy zagorzali fani piłki nożnej będą mogli tego wieczoru poczuć moc najpopularniejszej dyscyplin sportowej. W świat piłki nożnej przeniesie nas odpowiednio dobrana scenografia, oświetlenie oraz Dj. Dodatkowo atmosferę wieczoru podsycać będzie nasz komentator sportowy oraz piękne hostessy w strojach największych reprezentacji piłkarskich. Charakter tego wieczoru to propozycja połączenia zabawy z nutką zmagań piłkarskich.

Wieczory tematyczne

Wieczór rajdowy

Przedstawiamy Państwu wieczór w szybkim tempie, którego przebieg będzie naprawdę emocjonujący, a nasz prowadzący który jest zawodowym komentatorem rajdowym utrzyma odpowiednie tempo spotkania. Mnóstwo dekoracji i hostessy stylizowane w rajdowym stylu wprowadzą uczestników w odpowiednią atmosferę.

Gry scenariuszowe

Piracka przygoda

XVIII wieczne mity ożywają, by stać się częścią Państwa imprezy! Nasz dzielny wilk morki Kapitan Szalony Roger wraz ze swoją nieokiełznaną załogą powraca by zasmakować kolejnej zaskakującej przygody. Wraz z Kapaniem, wsiądą Państwo w „Perłę” aby wyruszyć w rejs pełen przygód i nieprzewidywanych zwrotów akcji? Naszemu Wilkowi Morskiemu i jego załodze, towarzyszyć będą piękne korsarki, które pomogą zachęcić Państwa do walki w zaskakujących konkurencjach.Wieczory tematyczne

Reggae Night

W ten klimatyczny wieczór chcemy zabrać naszych braci i siostry w wir zabawy, przy muzyce regge. W jamajskiej scenerii dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Jeśli macie ochotę jeszcze bardziej wczuć się w klimat, zapraszamy do kącika z kręceniem warkoczy, ozdabiania ciała oraz dla chwili odprężenia do kącika z fajką wodną! Wieczór reggae to okazja do świetnej, klimatycznej zabawy!

Wieczory tematyczne

Cuba Night

Dla naszych gości przygotowaliśmy najlepszy program, który daje możliwość przeniesienia się na hiszpańską perłę Karaibów i zabawy choćby do rana! Wieczór kubański zintegruje Was i pokaże siłę wspólnej zabawy! Tylko na tej imprezie prawdziwy kubański taniec, szalone konkursy i narodowy trunek Kubańczyków, słynne Cuba Libre.

Gry scenariuszowe

Ludowa Noc

Propozycja oryginalnego wieczoru dla wszystkich tych, którzy na co dzień zagonieni z komórkami i laptopami tęsknią za swojskim klimatem, wiejskimi obyczajami i prostotą. Jednakże wcielić się w role wieśniaka nie każdemu będzie łatwo bo wcześniej Goście przejść test muszą czy na wieśniackie miano zasłużyli. Testować ich będą najprawdziwsi i rodowici mieszkańcy wsi o nazwie "Psia wulka"Wieczory tematyczne

Piżama party

Jeden z bardziej zwariowanych pomysłów na imprezę integracyjną. Przenosimy się do świata nastoletnich marzeń, pełnych szalonych pomysłów, luzu i ograniczonej opieki dorosłych :-) Podręcznikowa definicja wymaga od gości „wytwornych” strojów sypialnianych najlepiej powiększonych o pluszowe kapcie i ulubioną przytulankę. No dobra, dla tych którzy chcą dużo tańczyć można zrobić wyjątek i zgodzić się na trampki. Podusie, misiaki i kocyki będą kusić swoją miękkością i ciepłem. Co zrobić jeśli Goście imprezowi chcą iść spać. Mamy na to sposób, dekoracja i zwariowane konkursy rozerwą wszystkich uczestników tej imprezy! Tej zwariowanej nocy nikt nie zaśnie.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów fantastyczną imprezę integracyjną typu Wieczór Tematyczny Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.