Atrakcje na wodzie

Wodna przygoda
Atrakcje na wodzie

Spływy kajakowe

Pod tą atrakcją kryjemy dla Państwa prawdziwą wodną przygodę. W zależności od preferencji uczestników organizujemy atrakcje od spokojnych spływów kajakowych wąskimi strumieniami, poprzez podziwianie górskiej fauny rzecznej z pokładu pontonów, skończywszy na emocjonującym raftingu wzburzoną rzeką. Wspaniałe wyprawy z nurtem rzeki pozwolą na niezapomniane zetknięcie z przyrodą i poznanie urokliwych nadbrzeżnych krajobrazów.

Atrakcje na wodzie

Przeprawy pontonowe

Wspieniona woda, wzburzona rzeka, znoszące prądy, adrenalina, wspólna praca nad wiosłowaniem. Rafting to prawdziwa, extremalna przygoda. Polega na spływem dużym pontonem, w silnym rzecznym nurcie. Trudność spływu dostosowywana jest do preferencji uczestników wyzwania. W jego trakcie ponton trafia na wiry, prądy, mini wodospady i odcinkami zmaga się z przeciwnościami rozszalałej rzeki. Kluczem do zwycięstwa na d siłą natury jest zespołowe wiosłowanie synchronizowane głosem przewodnika.

Atrakcje na wodzie

Łódź motorowa

Łodzie hybrydowe typu RIB to, niezapomniane wrażenia dla żądnych przygód na wodzie. Mają lekkość łodzi pneumatycznych, szybkość łodzi laminatowych i zwrotność niespotykaną w innych jednostkach. Powstały na potrzeby ratownictwa morskiego ze względu na swoja niesłychaną dzielność na fali i bezpieczeństwo żeglugi.Atrakcje na wodzie

Pumpbike

Pumpbike to przypominający rower, wodny wodolot napędzany siłą ludzkich mięsni. Pojazd niezwykły. Napędzanie odbywa się poprzez... podskakiwanie. Siła podskoków wyzwala energię wykorzystywaną przez zanurzone w wodzie skrzydło napędowe. Dzięki tej technologii pojazd potrafi się poruszać po powierzchni wody z prędkością dochodzącą do 30 km/h!

Atrakcje na wodzie

Waterball

Wielka, przezroczysta, napompowana kula umieszczona na powierzchni wody z człowiekiem w środku - to doskonały przepis na pełna śmiechu, komiczna zabawę. Poruszanie się wewnątrz kuli przekładające się na jej obracanie, daje możliwość 'chodzenia po wodzie'. Polecamy organizację wyścigów pomiędzy kulami. Uczestnicy atrakcji musza opanować napędzanie kuli, sterowanie nią oraz niecodzienne uczucie chodzenia po wodzie.

Atrakcje na wodzie

Poduszkowce

Poduszkowiec (ang. hovercraft) to pojazd poruszający się na poduszce powietrznej. Poduszka ta powstaje gdy wentylator zasysa powietrze z otoczenia i wtłacza je pod spód pojazdu. Prowadzenie tej maszyny to niezwykłe doznanie. Pojazd płynnie unosi się tuż nad powierzchnią ziemi. Zabawa jest tym lepsza, że poduszkowcem można latać po niemal każdym rodzaju podłoża: od pustynnych piasków, poprzez błotniste i trawiaste równiny, skończywszy na dużych zbiornikach wodnych.Atrakcje na wodzie

Budowa tratwy

Zespół tworzy projekt tratwy. Improwizowany statek jest następnie budowany przez członków drużyny. Finalną częścią zabawy jest przeprawa przez zbiornik wodny na pokładzie zbudowanej łodzi. Przeprawa jest asekurowana dla zachowania bezpieczeństwa zabawy.

Atrakcje na wodzie

Tratwy ratunkowe

Zabawa z wykorzystaniem statków ratunkowych pneumatycznych – składana łódź ratunkowa posiadająca samoczynne urządzenia do napełniania i rozkładania się, wyposażona w prowiant, lekarstwa, urządzenia sygnalizacyjne.Zadzwoń +48 608 304 248 lub napisz recon@motywacja.com.pl

i zamów nasze atrakcje Zapraszamy
Nie znalazłeś na tej stronie usługi, której szukasz? NIC STRACONEGO! Skontaktuj się znami i powiedz czego szukasz?
+48 608 304 248, +48 608 610 248, recon@motywacja.com.pl
Zainspiruj nas swoim pomysłem abyśmy mogli przygotować dla Ciebie oferę idealnie odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.